Rakownia, ul. Zięby 4, 62-095 Murowana Goślina

Nasza firma powstała w 2010 r. w wyniku rozwoju rodzinnego gospodarstwa rolnego wyspecjalizowanego w hodowli bydła mlecznego. Poszukując i ucząc się nowych rozwiązań zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez wiele firm zajmujących się obsługą rolnictwa. Posiadamy gospodarstwo pokazowe, na którym gościmy wielu rolników. 

Wdrażając najnowsze technologie i nowoczesne rozwiązania w hodowli bydła byliśmy gotowi podzielić się zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z innymi hodowcami poprzez rozpoczęcie działalności o charakterze handlowo-usługowym i doradczym.

Poznaj nas

1994
Specjalizacja gospodarstwa rodzinnego, budowa nowoczesnej obory

Przejęcie rodzinnego gospodarstwa i rozpoczęcie dynamicznego rozwoju specjalizującego się w hodowli bydła (wybudowanie nowoczesnej obory na projekcie holenderskim). Intensywny rozwój, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia.

2002
Rozpoczęcie współpracy z holenderską firmą De Heus

Kolejne 18 lat to nauka i rozwój wiedzy związanej z żywieniem bydła poprzez optymalizację kosztów, dawek żywieniowych i wdrażanie innowacji

2010
Powstanie firmy PHU Szwarc

Potrzeba zmian w odchowie cieląt spowodowała nawiązanie współpracy z Agri Plastics i zastosowaniem nowoczesnych, sprawdzonych technologii w prowadzonym gospodarstwie rolnym. Rozpoczęcie dystrybucji oraz dzielenie się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi hodowcami.

Wojciech Szwarc

Właściciel

Ukończył zootechnikę (specjalizacja: żywienie zwierząt) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Całe życie poświęcił rozwojowi branży hodowli bydła.

Robert Fiołek

Ekspert

Ukończył wyższą uczelnie w Rzeszowie. Od wielu lat odpowiada za kontakt biznesowy na terenie Polski i Europy, wprowadzając polskie produkty na rynki zagraniczne.

Pamiętaj że,

Odchów cieląt w systemie iglo sprawia, że cielęta są zdrowsze, szybciej rosną, a co najważniejsze, nie ulegają infekcjom.

 

Domki dla cieląt powstają z wysokiej jakości plastiku, które się nie nagrzewa przy wysokich temperaturach, a jednocześnie chroni przed mrozami.

Sprawdź naszą ofertę

Nasi Partnerzy