Agriplastics Poland

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która powstała na bazie rodzinnego gospodarstwa rolnego wyspecjalizowanego w hodowli bydła mlecznego i ponad 25 letniego doświadczenia w branży paszowej jako ekspert ds. żywienia bydła.

Z miłości do cieląt

Doświadczając i obserwując problemy z odchowem cieląt w gospodarstwach rolnych oraz rozmawiając z innymi hodowcami, odkryliśmy potrzebę podzielenia się z nimi systemem, który pozwala na poprawę zdrowotności cieląt i obniżenia kosztów produkcji.

Wojciech Szwarc

Adrian Adamczak

Renata Szwarc

Monika Klimczak

Dostępne już w Polsce

Produkty kanadyjskiej firmy Agri-Plastics to najlepszy wybór, szczególnie w naszych warunkach klimatycznych, kiedy w ciągu roku spotykamy się z temperaturami przekraczającymi +30 stopni Celsjusza w lecie oraz spadającymi poniżej -10 stopni w zimie. Ogromnym atutem jest specjalny plastik, z którego są one wykonane. Jest on ekstremalnie wytrzymały oraz zatrzymuje promienie słoneczne, dzięki czemu domek może być ustawiony w dowolnym miejscu bez żadnego zadaszenia! Ma to również ogromne znaczenie w kontekście temperatury wewnątrz domku – powietrze nie nagrzewa się, a więc temperatura jest bardzo stabilna i nie przekracza temperatury powietrza.